Tıkalı Petek Nasıl Anlaşılır?

tikali-petek

İstediğiniz Hizmet Yazıp Arayın

Müşteri 

Tesisatçımız peteğin tıkalı olabileceğini söylemişti. Ben de tam peteğin dönüş hattında petek-boru bağlantı noktasında bir tıkanıklık olabileceğini düşündüm. (petek-boru bağlantı noktası daha dar ya). O nedenle ters akış sağlayarak tıkanıklığa neden olan şey neyse belki ters akıştan dolayı çalkalama etkisi ile parçalanır ve atılır diye düşündüm.

Buraya ilk kayıt olan firma siz olun!

Firma açıklamanız burada yazacak: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis porttitor risus at pretium volutpat. Phasellus vitae sapien vel tortor fringilla iaculis vel ac arcu. Mauris eu urna quis leo congue dictum at et eros. Integer efficitur consectetur porta. Donec sapien eros, feugiat at neque non, pretium faucibus ante. Ut venenatis aliquet laoreet. Aliquam erat volutpat. Phasellus nec ornare enim. Sed hendrerit luctus malesuada. Curabitur hendrerit neque a mollis facilisis.
Kampanya: Tüm Ürünlerde Geçerli %25 indirim!

Ek bilgi:

Normal çalışırken, peteğin alt bölümü daha soğuk. Aynı şekilde çıkış borusu da daha soğuk. Ama ters akış yaptırınca, hem çıkış borusu hem de petek altı ısınıyor.

Tıkanıklık olup-olmadığını nasıl anlarım ?

Tıkanıklık olduğunu varsayaraksak, temizlemek için sistemi durdurmadan açmanın bir yolu var mı ? Bu işi yapabilecek bir usta var mı tanıdığınız ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir